Dermatologia estetyczna
11 marzec 2013
Przedstawiamy rewolucyjny zabieg: skuteczny wypełniacz zmarszczek, który wspomaga naturalny proces produkcji kolagenu. Przywraca objętość skórze, wypełniając jej problematyczne obszary, które utraciły gęstość.
Zależy ci na wymodelowaniu konturu twarzy oraz na skutecznym i długotrwałym efekcie? Oto zabieg stworzony w sam raz dla ciebie. Radiesse sprawia, że objętość skóry zostaje przywrócona w tych miejscach, które wcześniej były naturalnie wypełnione.

Jak przebiega?
Skóra zostaje znieczulona poprzez nasmarowanie jej specjalnym kremem, nakładanym 40-60 minut przed zabiegiem. Preparat Radiesse aplikuje się za pomocą bardzo cienkiej igły, nie pozostawia ona śladów po nakłuciu. Zabieg trwa około 45 minut. Skóra zostanie wygładzona i wypełniona, natomiast na zwiększenie ilości włókien kolagenu, będziesz musiała poczekać, jest to naturalny proces regeneracji.

photo/lakevueprs.com

Jakie obawy?
W trakcie zabiegu odczujesz minimalny ból. Tuż po może pojawić się zaczerwienie czy obrzęk albo niewielki siniak, które po 2-3 dniach znikną. Większość pacjentek niemal od razu wraca do aktywności. Radiesse odradzane jest kobietom w ciąży, alergikom, osobom ze stanem zapalnym skóry, z opryszczką i tym osobom, które stosują leki przeciwzapalne i przeciwzakrzepowe. Sam preparat nie wywołuje alergii, dlatego też nie trzeba wykonywać testów uczuleniowych bezpośrednio przed zabiegiem.

Jakie partie ciała?
Radiesse stosuje się przede wszystkim, aby pozbyć się głębokich zmarszczek czy problematycznych bruzd pojawiających się na twarzy oraz by poprawić kondycję skóry dłoni. Ponadto aplikuje się go również w celu pozbycia się blizn potrądzikowych.

Jakie efekt?
Przeważnie wystarczy jeden zabieg, który przynosi oczekiwane rezultaty. Jednakże zaleca się konsultację z lekarzem, po 3-4 miesiącach od wizyty w gabinecie. Czasami bowiem należy wykonać zabieg uzupełniający. Trwałość efektu zabiegu określa się na 1,5 roku do 2 lat.
Cena zabiegu: zależy od użycia ilości preparatu, np. 1,5 ml – ok. 2500 zł / 0,8 ml – ok. 1700 zł

Jarosława Wylotek
Ilość wyświetleń: 4092

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+