Dermatologia estetyczna
16 październik 2013
Młodość i piękno niezmiennie kojarzy nam się z gładką, przyjemną w dotyku, napiętą i sprężystą skórą. W nawodnieniu i odbudowaniu stanu naszej cery pomogą zabiegi wykorzystujące Skinboosters.
Medycyna estetyczna przynosi rozwiązanie problemu starzenia się skóry - to wypełniacze kwasu hialuronowego, które sprawiają, że skóra wygląda świeżo i jest pełna naturalnej witalności. Zabiegi Skinboosters nawilżają i odbudowują strukturę naskórka, a dodatkowo, przywracają jędrność i usuwają zmarszczki.

Na czym polegają zabiegi?
Innowacyjność terapii Skinboosters bazuje na wykorzystaniu stabilizowanego kwasu hialuronowego, który w przeciwieństwie do niezmodyfikowanego, charakteryzuje się wysoką trwałością, pobudza metabolizm komórek stymulując je do produkcji kolagenu. Efekt głębokiej rewitalizacji i nawilżenia utrzymuje się przez wiele miesięcy poprawiając elastyczność i napięcie skóry. Zabieg polega na wstrzykiwaniu preparatu podskórnie bardzo cienką igłą lub kaniulą i wykonywany jest w znieczuleniu kremem, procedura trwa około 15-20 minut.

Protokół rewitalizacji
Do osiągnięcia optymalnego, długotrwałego efektu zaleca się stosowanie Skinboosters w serii co najmniej 3 zabiegów w odstępach 3-4 tygodniowych. Aby uzyskać trwały efekt, cykl zabiegów należy powtarzać co 4-6 miesięcy.

Jakie są zalety zabiegu?
Rewitalizacja skóry przy zastosowaniu zabiegu Skinboosters daje bardzo naturalne i równomierne efekty. Skóra jest nawilżona, elastyczna i napięta, odzyskuje blask, wygląda młodo i zdrowo. Jeżeli dodamy jeszcze do tego brak inwazyjności oraz skrócony do minimum czas powrotu do codziennej aktywności, to zabieg wyrasta na jeden z najlepszych nowoczesnych sposobów rewitalizacji skóry.

Wskazania do zastosowania preparatu:
● drobne zmarszczki
● wiotka i przesuszona skóra
● rekonstrukcja włókien kolagenowych
● likwidacja fotouszkodzeń
● spłycenie lub likwidacja blizn po trądziku

photo/men.mthai.com


Zabiegi Restylane Skinboosters doskonale działają na skórę szyi, dekoltu, ramion i dłoni, a także na okolice trudne do korekcji, czyli wrażliwy obszar ust i oczu.
Cena zabiegu: pd 600-800 zł

Justyna Cachel
Ilość wyświetleń: 3303

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+