Family SPA
9 kwiecień 2013
Niedługo nadejdą ciepłe, majowe dni. Zamierzasz wybrać się na taki wyjazd z rodziną, ale nie wiesz, gdzie się udać, by znaleźć ciekawe atrakcje dla dzieci i dorosłych. Dokonaj wcześniejszej rezerwacji, by były jeszcze wolne miejsca.
Mazury zawsze w modzie
Hotel SPA Dr Irena Eris Wzgórza Dylewskie jest jednym z najnowocześniejszych hoteli SPA. Obsługa o najwyższym standardzie, luksusowy wystrój obiektu, a także holistyczne dbanie o ciało i duszę połączone z malowniczym krajobrazem tworzą odpowiednie miejsce na rodzinny odpoczynek. Majówka na Wzgórzach Dylewskich w Ostródzie to 4-dniowy program skierowany dla całej rodziny. Możesz wybrać odpowiedni dla ciebie termin pomiędzy 26 kwietnia a 5 maja. W cenę takiego pakietu wliczone jest całodzienne wyżywienie, urozmaicony program animacyjny dla dorosłych, jak i dzieci. Ponadto będziesz mogła skorzystać z relaksu w Centrum SPA, gdzie znajdują się 2 baseny, 5 jacuzzi, sauna rzymska, fińska, terrarium ziołowe oraz solankowe, jak również studio cardio i siłownia.


Nie ma jak morze
Hotel Senator S.A. w Dźwirzynie koło Kołobrzegu proponuje wiele atrakcji. 4 noclegi ze śniadaniami i obiadokolacjami, rodzinne pieczenie kiełbasek, spektakl teatru lalek, dyskotekę z dj’em, pokaz tańca towarzyskiego, jak również seanse filmowe w hotelowym kinie. Programem animacyjnym dla dzieci zajmą się animatorzy, najmłodsi będą mogli pograć w gry XBOX. Do dyspozycji całej rodziny jest basen oraz jacuzzi, sauna sucha, łaźnia parowa i aromatyczna, saunarium, grota natrysków oraz strefa wypoczynku z podgrzewanymi ławkami. Ponadto uczestnicy majówki będą miały nieograniczony dostęp do Studia Kształtowania Sylwetki. Jeżeli twoje dziecko nie ma jeszcze 4 lat, będzie mogło spędzić majówkę całkiem za darmo.

photo/hotelsenator.pl

A może w góry?
Willa SPA Scaliano w Kudowie Zdroju w Górach Stołowych zapraszają na majówkę w Parku Zdrojowym. Spędzisz z rodziną 4 noclegi, ze śniadaniem i obiadokolacją. Otrzymasz Voucher SPA o wartości 100 zł do wykorzystania na wszystkie zabiegi, płacąc za niego połowę jego wartości. Skorzystasz z prywatnych seansów aromaterapeutycznych w saunie fińskiej, a także będziesz mogła spędzić czas w strefie Jacuzzi Solankowy, z widokiem na Górę Parkową. Ponadto do twojej dyspozycji będą kije do Nordic Walking i rowery górskie, którymi będziecie mogli całą rodziną zwiedzić okolicę. Chwilę relaksu zapewni wam słoneczny taras z leżakami, a dzieciom czas umili plac zabaw wyposażony w różnego rodzaju zjeżdżalnie.

Sama zdecyduj, gdzie wybierz się ze swoją rodziną. Mnóstwo atrakcji oferowanych przez hotele SPA stanie się niewątpliwie odskocznią od codzienności, dla ciebie i twojego partnera, a dzieciom sprawi wiele radości.

Jarosława Wylotek
Ilość wyświetleń: 3653

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+