Rozmiar ma znaczenie?
29 styczeń 2013
Ginekologia estetyczna kojarzona jest przede wszystkim z kobietami, którym zależy na atrakcyjnym, estetycznym wyglądzie miejsc intymnych, jak również na barwnym życiu seksualnym. Mężczyźni zmagają się z podobnymi bolączkami – niestety niezwykle często milczą, nie ujawniając w czym tkwi kłopot.
Jeżeli od dłuższego czasu zmagasz się z tym krępującym przekonaniem, że twój penis jest zdecydowanie za mały albo za cienki i nie wiesz, gdzie szukać pomocy, zastanów się nad operacją, która na pewno przyniesie ci wymierne korzyści, jakich zapewne oczekujesz. Być może słyszałeś o niektórych rozwiązaniach z zakresu medycyny estetycznej - a mianowicie o wydłużeniu lub pogrubieniu męskiego członka.

Długi i dłuższy
Zabieg wydłużenia nie powoduje powstania blizn na prąciu, wykonywany jest w płytkiej narkozie ogólnej. Trwa około 2 godzin. Wiązadła zostają nacięte, dzięki czemu lekarz chirurg dociera do części prącia, ukrytego za odcinkiem skóry, co sprawia, że następuje naturalne wysunięcie się członka na zewnątrz. W ten sposób penis zyskuje na długości. Niestety nie da się przewidzieć konkretnego efektu operacji, ponieważ wszystko zależy od budowy członka pacjenta. Przyrost widoczny jest już natychmiast (0,7-1cm), finalnie można osiągnąć nawet dodatkowe 5 cm. Klinikę opuścisz już na drugi dzień i otrzymasz zalecenie, by powrócić do niej za 7-10 dni na zdjęcie szwów. Niestety będziesz musiał się powstrzymać od współżycia przez okres miesiąca. Aby utrzymać rozmiar uzyskany w trakcie zabiegu, będziesz musiał stosować specjalne ciężarki, które należy zakładać 5-6 razy dziennie na czas 10-20 minut przez około 3-4 miesiące. Po tym czasie uzyskana długość pozostanie na stałe.

Cena: ok. 1000 – 1500 zł / zabieg

Gruby i grubszy
Narzekasz, że twój penis jest za cienki, zdecyduj się zatem na wstrzyknięcie żelu "biopolimero", kwasu hialuronowego lub na przeszczep własnej tkanki tłuszczowej. Używane w tym celu żele stosuje się również do powiększania ust czy wypełniania bruzd na twarzy i ciele. Do wykonania tego zabiegu wykorzystywane jest znieczulenie miejscowe. Zabieg trwa około 45 minut. Tego samego dnia będziesz mógł wrócić już do domu. Abstynencję seksualną będziesz musiał jednak utrzymać przez okres 2 tygodni. Warto wiedzieć, że efekt pogrubienia w przypadku przeszczepu skóry utrzymuje się przez 2-3 lata, natomiast w wypadku żelu bywa różnie, może być to kilka miesięcy lub około 3 lata, zależnie od rodzaju wystrzykiwanej substancji.

Cena: ok. 2500 zł / zabieg z żelem ok. 6000 – 12000 zł / zabieg przeszczepu skóry
Ilość wyświetleń: 3747


Google+ Obserwuj w Google+