SPA & Beauty News
4 marzec 2013
Wypatrując marcowych zwiastunów wiosny, marzymy nie tylko o szybkim pozbyciu się zimowych ubrań, ale również zbędnych kilogramów. Swobodę i wygodę podczas aktywności fizycznej zapewnią ubiory z kolekcji Vita Line przygotowane przez Hotele SPA Dr Irena Eris.
Nawiązując do filozofii SPA powstała kolekcja ponadczasowa, skierowana do osób aktywnych, które lubią wyglądać elegancko i czuć się swobodnie w każdej sytuacji. Jest oryginalna i jednocześnie wygodna, pozwalająca na bezgraniczny luz. Idealnie sprawdza się w chwilach relaksu, wypoczynku lub aktywności sportowej, ale przede wszystkim jako strój typu casual.

photo/drirenaerisspa.com


To już trzecia edycja własnych ubiorów przygotowanych pod znaną marką hotelową. Kolekcja została wykonana z najwyższej jakości dzianin bawełnianych, wzbogaconych o włókna elastyczne tak, aby zwiększyć komfort noszenia. Krój i linie cięcia podnoszą walory estetyczne, podkreślając luksusowy styl życia. Uniwersalne kształty poszczególnych elementów kolekcji czynią ją przyjazną dla osób w różnym wieku oraz różnej postury. Dominują w niej barwy ziemi - głównie piaskowego beżu i szarości.

photo/drirenaerisspa.com


Zaprojektowanie kolekcji powierzono Katarzynie Pokszan, projektantce realizującej własne projekty i współpracującej z firmami odzieżowymi (m.in. z marką Caterina, która zbadała o jakość wykonania ubiorów).
"- Chciałam, - mówi projektantka - aby kolekcja wyrażała również mi bliską filozofię stylu życia - witalność." Tak jak przyroda budzi się do życia wraz z pierwszymi promieniami wiosennego słońca, tak w nas, dzięki wygodnym i eleganckim strojom Vita Line, ożywa chęć do podjęcia wysiłku związanego z aktywnością ruchową. Kolekcja Vita Line jest dostępna w Hotelu SPA Dr Irena Eris Krynica Zdrój oraz Wzgórza Dylewskie.

www.DrIrenaErisSpa.com
Ilość wyświetleń: 4604

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+