SPA & Beauty News
22 styczeń 2013
Jeśli popatrzysz na ostatnie trendy, na pewno w oczy rzucą ci się dwa: eko i SPA. Mamy już ekologiczne jedzenie, kosmetyki, ubrania, produkty do codziennego użytku. Ośrodki SPA wypierają „zwykłe” gabinety kosmetyczne, na półkach w drogerii królują produkty SPA, a teraz przyszła pora na ubrania.
Pod koniec 2012 roku podczas prezentacji nowej linii kosmetyków Dr Ireny Eris pokazana została kolekcja ekskluzywnej odzieży typu wellness – Vita Line stworzona dla Hoteli SPA Dr Irena Eris, a dostępna m.in. w Kosmetycznych Instytutach Dr Eris. Autorką kolekcji jest Katarzyna Pokszan, utytułowana projektantka współpracująca z wieloma firmami odzieżowymi i realizująca własne projekty.

Spa, czyli jakie?
Stworzone z najwyższej jakości bawełny, wzbogacanej o włókna elastyczne, co znacznie podnosi komfort ich noszenia. Krój i linie cięcia uwydatniają kształt sylwetki, zapewniają niezwykłe walory estetyczne, a jednocześnie podkreślają luksusowy styl życia.
Vita line to ponadczasowa kolekcja przeznaczona dla osób aktywnych w różnym wieku oraz różnej postury, które w każdej sytuacji lubią wyglądać elegancko, a jednocześnie czuć się swobodnie. Ubrania są oryginalne, wygodne, pozwalają na totalny luz. Idealnie sprawdzają się w trakcie odpoczynku, aktywności sportowej (fitness, bieganie, pilates, joga), ale przede wszystkim, jako stroje typu casual.
photo/lightinthebox.com


Podstawowymi jej elementami są bluzy, T-shirty oraz dresy sportowe dla kobiet i mężczyzn w kolorze piaskowego beżu i szarości. W dresach znajdziesz oryginalne wstawki, np. szerszy niż standardowej dresowej bluzie kaptur, nietypowe legginsy dla kobiet, czy męskie koszulki polo i T-shirty, odpowiednie do noszenia, na co dzień, jak i np. pod garnitur.

Ubrania SPA Dr Irena Eris pozwolą ci zarówno dobrze wyglądać jak i świetnie się czuć.

Anna Pytel
Ilość wyświetleń: 5331

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+