SPA w górach: Rabczański Zdrój
26 czerwiec 2013
Hotel Rabczański Zdrój, to najbardziej nowoczesny i niedaw¬no oddany do użytku obiekt Uzdrowiska Rabka S.A. Z oferty obiektu mogą korzystać osoby indywidualne, jak i kuracjusze skierowani przez NFZ.
Wszystkie zabiegi lecznicze, relaksacyjne, upiększające są dostępne w jednym miejscu. To bardzo wygodne szczególnie dla osób starszych, emerytów, czy rodzin z małymi dziećmi.

Aromatoterapia, światłoterapia
Do tej pory gabinety zabiegowe były tylko na jednym, najniższym poziomie obiektu i oferujące niestety tylko zabiegi refundowane przez NFZ. To tam znajdują się tak ekskluzywne urządzenia, jak specjalna kapsuła kosmetyczna wykorzystywana do zabiegów wykonywanych z użyciem: kawy, koziego mleka, czekolady, połączonych z aromatami pomarańczy, czy żurawiny. Można również skorzystać z kąpieli w piwie, wszelkich zabiegów: regenerujących, odmładzających oraz wzmacniających, oczyszczających i wygładzających, upiększających. W kapsule jest możliwość prowadzenia dodatkowo leczenia światłem.

Moc dotyku
W Rabczańskim Zdroju jest dostępna cała gama masaży, począwszy od klasycznych, leczniczych, gorącymi kamieniami, stemplami ziołowymi, aż do tych odmładzających, wygładzających, czy antycellulitowych wykonywanych bańką chińską. Ciekawą propozycją dla osób zapracowanych i zestresowanych jest odprężający masaż świecą. Tu można też zafundować sobie zabiegi na twarz ze złotem, które wygładza, napina, rozjaśnia cerę, czy z odmładzającą glinką ghassoul.
Ośrodek jest oczywiście wyposażony w sauny i jacuzzi.

Nowości
Od niedawna naprzeciwko stołówki powstał kolejny gabinet zabiegowy. Tu pacjenci ze skierowaniem z NFZ mogą mieć wykonane m. in. inhalacje solankowe.
– Nasi pacjenci w ramach NFZ mogą tu korzystać z zabiegów z wykorzystaniem prądu zmiennego, pola magnetycznego, biotronu (lampa ze światłem spolaryzowanym) – która działa regenerująco i przeciwzapalnie, przyspiesza gojenie, łagodzi stres – wylicza Krzysztof Filas, kierownik Rabczańskiego Zdroju.
Kuracjusze mogą też wybrać masaże lecznicze w nastrojowym otoczeniu, pełnym niezwykłych zapachów, świeć i sprzyjającym oświetleniu.

photo/goupon.pl

Day Spa
Jest i oferta dla tych, którzy nie mają wiele czasu. Przygotowano dla nich niezwykłe pakiety tzw. Day SPA. W ich ramach można skorzystać z niektórych zabiegów refundowanych.
– Klienci mogą do nas przyjechać na jeden dzień, wcześniej ustalamy dla nich indywidualnie zabiegi. Jest to oferta bez noclegu. Mamy też pakiety dla całej rodziny, wtedy przygotowujemy specjalny program dla mamy, taty i dla dzieci w bardzo promocyjnych cenach – zachęca Krzysztof Filas.

Oprócz niekwestionowanych atutów leczniczych hotel ma doskonałą lokalizację. Zatem górskie szlaki turystyczne i piękne widoki są na wyciągnięcie ręki.

Pamela Stanisławska-Wieczorek
Ilość wyświetleń: 3637

Google+ Obserwuj w Google+