SPA & Beauty News
30 wrzesień 2014
SPA&beauty Magazine objął patronatem medialnym książkę "Potęga uzdrawiania intuicyjnego" Inny Segal. Polecamy!
Fenomenalne samopoczucie każdego dnia, świetna kondycja i sprawność intelektualna, umiejętność panowania nad stresem, skupienia myśli i powodzenie w każdej dziedzinie życia! Poznaj filozofię wellness, dzięki której rozbudzisz głos swojej intuicji, uwolnisz się od ograniczających cię negatywnych emocji i kompleksowo zadbasz o swoje ciało, ducha i umysł.

W poprzedniej książce, "Sekretny język twojego ciała", Inna Segal radziła, jak z pomocą siły intuicji i metody Uzdrawiania wizualno-intuicyjnego uzdrowić swoje ciało.W "Potędze uzdrawiania intuicyjnego" Segal pokazuje, jak dzięki nim wieść harmonijne i bardziej świadome życie. Dowiedz się jak:
- zaakceptować swoje wady i zyskać pewność siebie,
- nauczyć się kontrolować stres,
- poprawić relacje z partnerem,
- wychować mądre i pewne siebie dzieci,
- przyciągnąć i zatrzymać przy sobie pieniądze,
- odkryć swoje talenty i powołanie zawodowe,
- wprowadzać optymizm we wszystkich obszarach życia,
- rozwinąć zdolność korzystania z zasobów intuicji.

Ćwiczenia, które znajdziesz w tym unikalnym podręczniku możesz dopasować do swoich potrzeb i stosować w dowolnej chwili. Korzystając z metod wizualizacji, medytacji, terapii kolorami lub podstawowych sposobów komunikacji ze swoim wewnętrznym głosem, poradzisz sobie z każdą trudną sytuacją. Masz szansę rozwinąć swój potencjał, rozbudzić ciekawość życia i codziennie poświęcić chwilę na to, by zapewnić sobie wyjątkowe duchowe SPA.

Przygotuj się na fantastyczną podróż do głębszej świadomości – podążając za głosem intuicji będziesz wieść wymarzone i inspirujące życie!

RECENZJA
Ile razy zdarza ci się podejmować jakąś ważną decyzję, bo „tak czujesz”, mimo że rozsądek podpowiada zupełnie inne rozwiązanie? Czy to możliwe, że intuicja, do której odwołujemy się w takich sytuacjach, może podpowiadać nam lepsze rozwiązania niż racjonalny umysł? A jeśli tak, to jak jeszcze możemy skorzystać z tej wewnętrznej mądrości, którą w sobie nosimy? Inna Segal twierdzi, że wystarczy rozbudzić tę siłę, by po prostu zmienić swoje życie na lepsze: podejmując właściwe decyzje i dokonując mądrych wyborów.

Na tej myśli opiera się opatentowana przez nią metoda uzdrawiania przez Uzdrawianie wizualno-intuicyjne. Podczas gdy w poprzedniej książce, "Sekretny język twojego ciała", autorka radziła, jak z pomocą siły intuicji uzdrowić swoje ciało, w "Potędze uzdrawiania intuicyjnego" Segal ukazuje szerszą perspektywę uzdrawiania – pokazuje, jak zyskać pewność siebie i wprowadzać zmiany we wszystkich obszarach życia. Korzystając z zaproponowanych w podręczniku ćwiczeń, możesz:
- zaakceptować swoje wady,
- poprawić relacje z partnerem,
- wychować mądre i pewne siebie dzieci,
- przyciągnąć i zatrzymać przy sobie pieniądze,
- odkryć swoje talenty i powołanie zawodowe.

Sprawdź proste i łagodne metody, opartych na wizualizacji, medytacji, terapii kolorami i autosugestii, które możesz dowolnie zmieniać i dostosowywać do własnych potrzeb, a także korzystać z nich wtedy, kiedy tylko odczujesz taką potrzebę. Zadbaj o siebie i wybierz się w fantastyczną podróż do głębszej świadomości – podążaj za głosem intuicji, by wieść wymarzone i inspirujące życie!
Ilość wyświetleń: 3066

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+