Nowości & trendy
19 październik 2012
Na polskim rynku bieliźniarskim pojawiła się nowa marka – Scandale, francuska bielizna modelująca. Wielbicielki stylu retro, które kochają swoje kobiece kształty, na pewno będą zachwycone.
Marka Scandale powstała w 1930 roku we Francji i szybko podbiła rynek bielizny. Kobiety na całym świecie zachwyciły się eleganckim krojem bielizny i jej funkcjonalnością. Teraz Polki mają okazję poznać markę Scandale.

Połączenie nowoczesnych technologii i stylu retro zaowocowało powstaniem kolekcji Sirene. Zmysłowe halki, body, biustonosze i figi modelują sylwetkę i ukrywają mankamenty figury, dzięki czemu każda z nas może uwodzić kobiecymi kształtami. Zastosowane w bieliźnie regulowane zapięcia i elastyczne, modelujące tkaniny sprawiają, że każda kobieta będzie mogła uzyskać perfekcyjną sylwetkę w kształcie S.

Bielizna modelująca Scandale wyróżnia się na tle innych, modelujące kliny i zapięcia są niewidoczne, a elegancki i delikatne materiały i koronki sprawiają, że bielizna jest bardzo kobieca i zmysłowa.

Wyrafinowany design, odnoszący się do stylu retro sprawia, że w bieliźnie Scandale możemy poczuć się jak seksowne gwiazdy kina, Marilyn Monroe lub Brigitte Bardote.
Ilość wyświetleń: 5297

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+