SPA & Beauty News
4 grudzień 2012
Twój partner cierpi, bo wydajesz za dużo na ciuchy ? Po zakupie stwierdzasz, że sukienka nie leży na Tobie tak dobrze jak na wychudzonym sklepowym manekinie? Nietrafiony zakup znów ląduje w najdalszym kącie pokoju ? Ten poradnik jest dla Ciebie !
Trinny Woodall, Susannah Constantine, „Księga kobiecych sylwetek”
 

fot. ceneo

Niewiele kobiet zdaje sobie sprawę, z tego, że podstawą do budowania stylizacji jest rozpoznanie własnego typu sylwetki. Trinny i Susannah, przebojowe brytyjskie stylistki, w przewodniku „Księga kobiecych sylwetek” wyodrębniły dwanaście rodzajów figur. Wszystko po to, żeby pomóc kobietom w odpowiednim dopasowywaniu strojów.

Dzięki zdjęciom i licznym wskazówkom dowiedz się jaki kształt pasuje do Ciebie najlepiej : krąg, kielich, klepsydra, rożek,wiolonczela, jabłko, kolumna, dzwon, wazon, cegła, lizak czy gruszka ? Stosując kilka zasad opracowanych z myślą o każdym z kształtów, przy pomocy odpowiednich ubrań przeobraź się w kobietę o doskonałej figurze !

Autorki przygotowały szereg rad i propozycji komponowania stylizacji, abyś zawsze wyglądała oszałamiająco oraz stosownie do okazji.

Cena: około 62 zł

Trinny Woodall, Susannah Constantine, „Jak się nie ubierać”
 

fot. empik.com

Kolejna książka brytyjskiego duetu stylistek to poradnik „Jak się nie ubierać”. Każdy spośród dziesięciu rozdziałów poradnika, poświęcony jest największym problemom, jakie może mieć kobieta ze swoim wyglądem. Dlatego jeżeli uważasz, że masz: za duży lub za mały biust, grube ramiona, dużą pupę, brak talii, krótkie nogi, duży brzuch, tłuszczową oponkę, krótką szyję, albo grube kostki i łydki, to ten poradnik jest dla ciebie.

Brutalnie szczere i przerażająco trafne stylistki uświadamiają kobiety o mankamentach ich figury i bez skrupułów wytykają popełniane błędy przy budowaniu stylizacji. Autorki są krytyczne także w stosunku do siebie, otwarcie bowiem opowiadają o swoich złych stronach budując tym samym nić porozumienia między sobą a czytelniczkami.

Trinny i Susannah uczą sztuczek, dzięki którym kobiety mogą tuszować defekty sylwetki. Na konkretnych przykładach pokazują najgorsze i najlepsze rozwiązania.

Cena: około 38 zł

Rebecca Apsan, Sarah Stark, „Bielizna. Odmień swoje ciało, odmień siebie”
 

fot. ceneo.pl
 
„Bielizna. Odmień swoje ciało, odmień siebie” to przewodnik po tym, co się nosi od spodem: od majtek i biustonoszy po pończochy i podkoszulki.

Autorki książki dają wyraz swojemu przekonaniu, że niemniej istotna od odzieży wierzchniej jest odzież spodnia. Właścicielki sławnego paryskiego butiku bieliźnianego zaznaczają, że zmysłowy „dessous” o odpowiednim fasonie może rewelacyjnie wymodelować sylwetkę, natomiast świadomość ponętnej figury skutecznie poprawia samopoczucie kobiet.

Autorki podejmują również kwestię dopasowywania bielizny do okoliczności, radzą, co należy założyć na dzień, na wieczór i od święta, aby atrakcyjnie wyglądać zarówno w ubraniu, jak i w samej bieliźnie.

Cena: około 32 zł

Paula Praszkiewicz
Ilość wyświetleń: 2950

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+