Family SPA
5 kwiecień 2013
W dniach 5-6 kwietnia 2013 roku odbędzie się III Edycja Międzynarodowych Targów „Świat Dziecka”.
Prezentacja targów
Głównym założeniem imprezy jest zgromadzenie w jednym miejscu producentów, dystrybutorów i instytucji związanych z branżą dziecięcą w celu przedstawienia najnowszych trendów i produktów. Co roku targi odwiedza ponad 8 tysięcy osób, w tym specjaliści z Polski i z zagranicy. Zaprezentowane zostaną produkty z takich branż jak: odzież i obuwie, odżywianie, bezpieczeństwo, meble dla dzieci, rehabilitacja dzieci i młodzieży, pielęgnacja i higiena niemowląt, zabawki, edukacja, wczasy i kolonie i wiele innych.

Atrakcje dla odwiedzających
Podczas targów zaprezentowana zostanie specjalistyczna ekspozycja edukacyjna „Świat małego mądrali”. Podczas niej troskliwi rodzice będą mogli uzyskać odpowiedzi na pytania, jak nie uśpić w dziecku geniusza, jak przygotować swoją pociechę do pierwszych zajęć w szkole, jak urządzić kącik do nauki i wybrać pierwszy komputer dla malucha, jakie zabawy stymulujące rozwój dziecka warto stosować w domu. Drugi dzień targów nazwano „Szczęśliwa rodzinka”. 6 kwietnia dla dzieci i ich rodziców przygotowano wiele zabaw, atrakcji i radości.

photo/siostraania.pl


Na dzieci czekać będzie plac zabaw, malowanie twarzy, trampolina, dmuchany zamek i inne atrakcje zapewnione przez animatorów. Rodzice będą mieli możliwość uczestniczenia w wykładach i szkoleniach, zapoznania się z najnowszymi trendami w branży dziecięcej oraz dokonania zakupów w atrakcyjnych cenach.

Targi odbywają się w dniach 5-6.04.2013 w godz. 10-17 w Warszawskim Centrum EXPO XXI, przy ulicy Prądzyńskiego 12/14, wstęp wolny.
Ilość wyświetleń: 2110

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+