Fitness
20 grudzień 2012
Brakuje Ci pomysłu na prezent dla bliskich? Nawet nie myśl o kolejnym krawacie dla taty lub torebce dla siostry. Spraw, aby w te Święta spotkały ich same pozytywne niespodzianki.
Wiele fitness klubów, z okazji zbliżających się świąt, przygotowało specjalne bony podarunkowe, które są doskonałym pomysłem na prezent dal całej rodziny. 
 

fot. independent.ie
 
Pakiet na dobry początek
 
Jeżeli szukasz czegoś wyjątkowego, czegoś, co wywoła prawdziwy uśmiech na twarzach bliskich, podaruj im bon prezentowy od Fitness Academy. Obejmuje on zakup członkostwa, treningów personalnych, masaży i porad dietetyka. Taki bon to idealny prezent dla znajomego, który w Nowym Roku chce przekierować swoje życie na nowy, zdrowszy tor.

Karnet dla zdrowia

Również krakowskie Platinium Fitness oferuje możliwość zakupu na prezent karnetu do klubu.
Do wyboru masz:
  • zajęcia na siłowni,
  • spinning,
  • zumbę,
  • fitness,
  • ACS (przygotowanie do sezonu narciarskiego),
  • saunę.
Jeżeli wśród swoich znajomych masz jakiegoś pasjonata sportu, podaruj mu taki karnet, na pewno będzie zachwycony takim prezentem.

Fitness dla mamy

Jeśli nadal nie wiesz, co wybrać, sprawdź ofertę pakietów prezentowych oferowanych przez Pro-active Fitness w Gdańsku. Możesz wybrać m.in. karnet fitness z masażem wyszczuplającym lub karnet na zajęcia jogi z masażem relaksacyjnym. Patrząc na tą ofertę pomyśl o swojej mamie czy cioci, one na pewno marzą o takim pakiecie, tylko brakuje im odwagi, żeby pójść do klubu fitness. Dlatego proponujemy ci proste rozwiązanie: podaruj taki pakiet i mamie, i cioci! Razem na pewno będzie im raźniej zmagać się z ćwiczeniami.

Jak w domu

Twój znajomy to typ domatora? Zatem będzie z chęcią ćwiczył w zacisznym i profesjonalnym studio kameralnyfitness.pl. Ponadto, jeśli kupisz prezent-karnet do 24.12 dostaniesz 20% zniżki. Tak więc, nie zastanawiaj się dłużej, kameralny klub fitness będzie idealnym miejscem do realizacji noworocznych postanowień.

Uroda przede wszystkim

A co jeśli twoja znajoma nie ma najmniejszych chęci na wylewanie potu w fitness klubach? Bez obawy możesz obdarować ją unikalnym prezentem oferowanym przez Instytut Yasumi. W gabinetach Yasumi możesz stworzyć indywidualny bon, na dowolną kombinację usług. Mogą to być na przykład: konsultacje u kosmetologa, fryzjera stylisty i wizażysty. Taki bon to idealny prezent dla przyjaciółki, która marzy o zmianie wizerunku.

Do świąt pozostało niewiele czasu, zatem nie czekaj, podaruj swoim bliskim siłę, kondycję i radość. Niech noworoczne postanowienia, staną się dla nich osiągalne dzięki twoim prezentom.

Paulina Godlewska
autorka bloga: uaktywniamtylek.blox.pl
Ilość wyświetleń: 3572

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+