Family SPA
29 grudzień 2012
Sylwester zbliża się nieubłaganie. Martwisz się, że w tym roku nie spędzisz go z hukiem, ponieważ nie masz, z kim zostawić dzieci? One narzekają, że znowu muszą nudzić się w domu? Mamy dla Ciebie niebanalne rozwiązania tego problemu.
Coraz więcej organizatorów oferuje imprezy łączone. Na jednym piętrze w obecności animatorów bawią się Wasze pociechy, na drugim Wy spędzacie roztańczonego, niezapomnianego Sylwestra. Inne rozwiązania? Zaplanuj pociechom świetną zabawę, a sama przygotuj się na niezapomniane pożegnanie starego roku.
 

fot. downhillhotel.ie

Jak Paweł z Gawłem

Jedną z opcji proponuje podwarszawski hotel Warszawianka w Jachrance. Niebanalny pakiet weekendowy łączy w sobie wytworny Bal Sylwestrowy dla dorosłych i Zabawę Sylwestrową dla dzieci „Pod piracką banderą” oraz wiele atrakcyjnych propozycji spędzenia czasu w ostatni weekend roku 2012. Organizatorzy Tobie zapewnią noc pełną szyku, dobrego smaku, wytwornego luksusu, bezmiar tańca i zachwycającej muzyki, wykwintne bufety z wysublimowaną kuchnią świata, wyrafinowane trunki oraz open bar z wybranymi alkoholami. Natomiast Twoje dziecko czeka pasowanie na pirata, przemierzanie przestworza oceanów w celu odkrycia tajemnicy pirackiego skarbu, odśpiewanie pirackich szant oraz odtańczenie korsarskiej polki, a także posiłek.

Test z „dorosłości”

Warszawskie Kreatywne Centrum Rozrywki i Edukacji Familijni.pl zaprasza na wielki bal sylwestrowy z noclegiem, który zakończy się w Nowy Rok. Oferta jest skierowana dla wszystkich rodziców, którzy chcą, aby ich dzieci powitały rok 2013 ze swoimi rówieśnikami w Familijnym obiekcie, który oferuje mnóstwo nietypowych atrakcji i niezapomnianą zabawę! Wystarczy zabrać z domu materac, śpiwór, piżamę, szczoteczkę do zębów, swoją ulubioną maskotkę i dobry humor, resztą zajmą się organizatorzy.

Także warszawskie Studio Romera 10 organizuje Sylwestra dla dzieci w wieku przedszkolnym i szkoły podstawowej. Program obejmuje:
- zabawę taneczną z nauką tańca
- gry i zabawy integracyjne
- zajęcia tematyczne
- zabawy aktorskie i filmowe
- malowanie buziek
- przebieranki
- konkursy.

Oferta obejmuje również smaczne przekąski, owocowy szampan bezalkoholowego i zimne ognie. Dodatkowym atutem będzie możliwość odwiezienia Twojego dziecka do domu po zakończonej imprezie lub zapewnienie noclegu.

Familijny, górski Sylwester

Wolisz Białego Sylwestra w Górach? Na to też znaleźliśmy rozwiązanie. Pensjonat Zawrat Ski Resort w Białce Tatrzańskiej oferuje rodzinny
Pakiet Sylwestrowy, który obejmuje:
- dla rodziców - imprezę sylwestrową z DJ-em i wykwintnym menu,
- dla dzieci - Bal Sylwestrowy w godz. 19.00 -24.00 z licznymi atrakcjami:
  • samodzielnym wykonywaniem masek sylwestrowych,
  • zabawą przy muzyce ( zwariowana dyskoteka "harce i swawole aż po żyrandole", "muzyczki, rytmiczki - tańce połamańce"),
  • karaoke dla dzieci,
  • konkursami i zabawami z nagrodami,
  • smacznymi przekąskami, słodkościami, napojami.

Ponadto, podczas pobytu czekają Was inne przyjemne atrakcje tj. wieczorek z kapelą góralską przy kominku, kulig z ogniskiem, pieczonymi kiełbaskami i grzanym winem, a dzieci zajęcia z animatorem i wieczorne seanse bajek i filmów.

Zatem nie szukaj wymówek. Zaplanuj swoim dzieciom niezapomnianą zabawę, a sama zacznij przygotowania do największej imprezy w roku.

Paulina Godlewska
autorka bloga: uaktywniamtylek.blox.pl
Ilość wyświetleń: 3429

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+