Home&Design
9 maj 2013
Masz swój ulubiony kubek, w którym picie codziennej kawy czy herbaty daje ci wiele przyjemności, nie tylko smakowej, ale i sentymentalnej? Jeżeli szukasz takiego gadżetu, postaw na nasz wybór.
Nie bez przypadku mówi się, że przedmioty określają nasz charakter oraz osobowość. Wybraliśmy najciekawsze propozycje zwariowanych kubków, które nie tylko są praktyczne, lecz także umilą ci czas popijania porannej kawy.

No. 1
Miłośnicy fotografii obowiązkowo powinni sięgnąć po stylowy obiektyw, który przypomni o wyjątkowych podróżach oraz ulubionych własnoręcznie wykonanych fotkach. Gadżet wygląda na skomplikowane urządzenie, składające się z wielu części. Niewątpliwy plus za rzetelnie wykonaną drobiazgową konstrukcję.

photo/luulla.com

No. 2
Świński ryjek to superpomysł dla tych, którzy lubią w pracy płatać figle. Chcesz zaskoczyć nie tylko swoje dziecko, przemieniając się w zabawną świnkę z kreskówki, ale także swojego szefa, który lubi od czasu do czasu pożartować – wybierz ten nietypowy gadżet i zaskocz samą siebie.

photo/random-good-stuff.com

No. 3
Twarzowy kubek przyda się ci, jeżeli lubisz w trakcie picia ciepłego napoju (kawy, herbaty) sięgnąć po coś słodkiego. Ukryte w nim słodkości nie będą potrzebowały talerzyka, a dzięki temu twój stół, zarzucony dokumentami i innymi różnościami, nie będzie jeszcze bardziej zagracony.
photo/trendhunter.com

No. 4
Uwielbiasz aromatyczną kawę? Sam jej zapach przynosi ci ukojenie i relaks? Sięgnij zatem po kubek przyozdobiony prawdziwymi ziarnami kawy. Napełniony gorącym napojem, nie tylko zrobi furorę wśród twoich znajomych, ale także zapewni ci jeszcze bardziej aromatyczny napój.

photo/weburbanist.com

No. 5
Ofiarą mody może być również porcelanowy kubek. Przyozdobiony złotymi elementami rewelacyjnie poradzi sobie na porannym „wybiegu” wśród designerskiej zastawy. Uwielbiasz obcasy lub biżuterię? To przewodnie motywy stylu fashion.


photo/designbuzz.com
Ilość wyświetleń: 4456

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+