Zabiegi
17 luty 2014
Matka natura nie zawsze bywa łaskawa, ale w 21 wieku to już nie problem, bo po to są operacje plastyczne, żeby można było skorygować mankamenty urody. Czasami wystarczy drobna zmiana, a efekt przywraca nam nie tylko piękno, ale również wiarę w siebie!
Zobacz jak zmieniły się gwiazdy od czasu swojego debiutu w show-biznesie. Oto lista 5 najlepszych zmian wizerunku dokonanych za pomocą skalpela:

5 miejsce – Kate Rozz
Polska celebrytka, która zasłynęła krótkim małżeństwa z Piotrem Adamczykiem, zmieniła się nie do poznania. W jej przypadku wystarczyła korekcja nosa (zwężenie i skrócenie), powiększenie ust i uwydatnienie kości policzkowych, aby z brzydkiego kaczątka stać się pięknym łabędziem.

Przed:

photo/pudelek.pl

Po:


4 miejsce – Blake Lively
Piękna aktorka miała w przeszłości kompleksy z powodu swojego dużego nosa. Docelowo chirurg zajął się nie tylko nim, ale również powiększył nieznacznie piersi. Kropką nad „i” była pomoc stomatologa, który skorygował krzywy zgryz i założył licówki.

photo/reddit.com

3 miejsce – Scarlett Johansson
Amerykańska aktorka z pewnością nie wygrywałaby rankingów na najseksowniejszą i najpiękniejszą kobietę świata przed operacją plastyczną. Jest dowodem na to jak niewielka ingerencja skalpela, zmienia diametralnie wygląd twarzy. Jej duży i bezkształtny nos został zoperowany i dzięki temu twarz zyskała właściwe proporcje. Przemiana spektakularna!

photo/beautymd.com

2 miejsce – Angelina Jolie
Chociaż wiele osób sądzi, że pełne usta popularnej Angie są dziełem chirurga, to tak naprawdę ta część ciała jest w 100% naturalna. Angelina za to poprawiła kształt nosa i wszczepiła sobie implanty w policzki. W zeszłym roku było również głośno o jej decyzji o podwójnej mastektomii, po której poddała się operacji rekonstrukcji piersi.

photo/blogspot.com

1 miejsce – Demi Moore
Chociaż sama aktorka zaprzecza jakoby korzystała z dobrodziejstw chirurgii plastycznej, nikt w to chyba nie jest w stanie uwierzyć. Korekcja nosa, uwydatnienie policzków i ust, czy powiększenie piersi, to nie jedyne zmiany w jej wyglądzie. Po ślubie z dużo młodszym partnerem - Ashtonem Kutcherem, Demi postanowiła na odmładzanie. Oprócz liftingu i liposukcji regularnie korzystała z botoksu i wypełniaczy. Efekt? Im starsza, tym lepiej się prezentuje!

photo/umtransplantgear.com


Pamela Stanisławska-Wieczorek
Ilość wyświetleń: 13189

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+