Kosmetyka ciała
21 wrzesień 2014
Żadna nie rodzi się z długimi, mocnymi, błyszczącymi paznokciami. Większości z nas natura podarowała delikatne płytki, które łatwo się łamią, rozdwajają i do tego wolno rosną. Dodatkowo wszelkie prace domowe i środki chemiczne drastycznie osłabiają ich stan. Jeśli zatem ekspedientka w sklepie lub nasza koleżanka z pracy z dumą prezentuje piękne, lśniące paznokcie to oznacza tylko, że znalazła doskonały sposób na ich wzmocnienie.
Duży wybór na różnorodne potrzeby
Obecnie na rynku jest szeroki wybór odżywek do paznokci. Na szczególną uwagę zasługują:

1.Eveline, Nail Therapy Professional 8 w 1 – skoncentrowana odżywka do paznokci z unikalną formułą, która wnika w strukturę płytki regenerując ja i odbudowując. Uszczelnia, utwardza i pobudza wzrost paznokcia.(13zł)

2. Sally Hansen Miracle Cure - odżywka wzmacniająca. Jest przeznaczona do słabych i wolno rosnących paznokci. Wzmacnia i uszczelnia płytkę dzięki zawartości białka z jedwabnika (18zł). 

3. Nail Tek, Formula II Foundation – idealna do cienkich, miękkich i rozdwajających się paznokci. Może służyć jako podkład pod lakier gdyż świetnie wyrównuje powierzchnie paznokcia (28zł). 

4. Alessandro Express Nail Hardener – odżywka do zniszczonych paznokci. Dzięki zawartości formaldehydu daje efekt, mocnych, długich i zdrowych paznokci czyniąc je odporne na urazy (36zł). 

5. Eveline, Nail Therapy Professional - multiwitaminowa odżywka z wapnem i kolagenem SOS dla kruchych i łamliwych paznokci. To kompleksowa, silnie działająca kuracja dla bardzo zniszczonych paznokci (12zł). 

Każdą z odżywek stosuje się w podobny sposób. Przez cztery kolejne dni nakładamy na paznokcie warstwę lakieru, a po czterech dniach zmywamy i zaczynamy kuracje od początku. Cała terapia powinna trwać od 3 do 6 tygodni ale jej dobroczynne efekty możemy zauważyć już po pierwszych tygodniach stosowania.

photo/stylishoz.com


Dłonie są często naszą wizytówką. Podajemy rękę na powitanie, kiedy poznajemy kogoś nowego, również kiedy się żegnamy czy komuś gratulujemy. Delikatna, kobieca dłoń zakończona pięknymi, zadbanymi paznokciami na pewno doda nam pewności siebie, a podana na dzień dobry przyciągnie spojrzenia i zrobi miłe wrażenie na tych komu ja podamy.

Sabina Słowińska
Ilość wyświetleń: 2506

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+