Nowości & trendy
7 październik 2013
Wybraliśmy najlepsze pianki, które sprawią, że twoje włosy już nigdy nie będą oklapnięte i pozbawione charakteru.
Wiele z nas marzy o tym, by ułożona wcześniej fryzura zachowała swoją objętość niezależnie od warunków atmosferycznych. Ze specjalnie wyselekcjonowanymi przez nas kosmetykami, będziesz mogła cieszyć się lekką, pełną objętości fryzurą przez cały dzień.

 5. Wella - Wellaflex, Objętość dla cienkich włosów
Pianka nadaje cienkim włosom widocznie większą objętość i unosi je od nasady. Otacza włosy i pogrubia ich cieńsze partie, ale ich nie skleja. Kosmetyk utrwala fryzurę do 24 godzin. Jego bardzo lekka formuła dobrze rozprowadza się na włosach.
Cena: 13 zł / 200 ml

4. Schwarzkopf Professional - OSiS Grip Volume
Daje długotrwałe utrwalenie fryzury, pozostawia na włosach naturalny połysk, oraz zapobiega ich elektryzowaniu się. Supermoco utrwalająca pianka o gęstej, jak na tego typu kosmetyk konsystencji. Wystarczy niewielka ilość, by ułożyć fryzurę i dodać jej objętości.
Cena: 75 zł / 200 ml
photo/coolblades.co.uk


3. L’Oreal - Tecni Art Full Volume Extra
To produkt przeznaczony do stylizacji włosów cienkich i delikatnych. Dodaje fryzurze objętości oraz zapewnia jej mocne utrwalenie, jednocześnie nie obciążając włosów i nie sklejając ich. Nie pozostawia nieestetycznego białego nalotu, nie przetłuszcza ani nie wysusza włosów. Dodatkowo zawiera filtry UV.
Cena: 45 zł / 400 ml

2. Matrix - Total Results Amplify
Pianka do układania włosów pozwalająca na uniesienie fryzury u nasady, utrzymanie efektu objętości i delikatne pogrubienie ich struktury. Lekka formuła nadaje widoczną objętość i pomaga wydobyć blask włosom cienkim i delikatnym. Zastosowana technologia 24H Full Boost zawiera nawilżający pantenol i zbalansowany poziom polimerów z dodatkiem olejku migdałowego.Przeznaczona jest przede wszystkim do włosów bardzo cienkich i delikatnych.
Cena: 33zł / 250 ml

photo/miracleshop.pl


1. Goldwell - StyleSign Volume
Włosy stają się odczuwalnie grubsze, mocniejsze i przede wszystkim widocznie podniesione u nasady. Kosmetyk daje wyraźne efekty przy słabych i cienkich włosach. Jego niewątpliwym atutem jest sposób aplikacji, całkowicie inny niż w tradycyjnych piankach, pozwalający na rozpylenie kontrolowanej ilości kosmetyku bezpośrednio na włosy. Dzięki zastosowaniu skoncentrowanego elastomeru chroni włosy przed szkodliwym działaniem czynników środowiska zewnętrznego. Zawartość polimerów tworzy na włosach elastyczną powłokę, która składa się z filtrów UVA i UVB.
Cena: 37 zł / 200 ml

Justyna Cachel
Ilość wyświetleń: 19129

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+