Home&Design
8 styczeń 2013
Uwielbiasz kosmetyki? Produkty do ciała i twarzy? Interesują Cię nowości i nietypowe przedmioty związane z pielęgnacją urody? Poniżej przedstawiamy kilka ciekawostek z świata kosmetycznych gadżetów.
Elektryczna zalotka do rzęs, Heated Lash Curler, Sephora Professional (cena: ok. 70zł) – zalotka Sephory różni się od tradycyjnej, nie ma tu mechanizmu, który podczas zaciskania rzęs powoduje ich podwijanie (a często niestety ich łamanie, bądź wyrywanie). Zalotkę wystarczy włączyć, poczekać ok. 15 sekund aż się nagrzeje i grzebyczkiem podwijać rzęsy. Efekt natychmiastowy i murowany!

Szczoteczka do oczyszczania twarzy Classic Sonic Skin Cleansing, Clarisonic (koszt: ok.600zł) - do codziennego oczyszczania twarzy. Fale soniczne pulsujące w tempie 300 drgań na minutę, umożliwiają dokładny demakijaż, pozostawiają skórę gładszą, napiętą, usuwają problem przetłuszczania się cery i przyczyniają się do lepszego wchłaniania składników aktywnych zawartych w produktach do pielęgnacji.

Pisaki do zdobienia paznokci Lady Nail’s Cosmetic (ok.17-20zł) – idealny produkt dla osób kreatywnych, którym znudziło się malowanie paznokci „zwykłymi” lakierami. Pisaki dostępne w różnych kolorach, wypełnione lakierem, posiadają bardzo cieniutki pędzelek i metalową dyszę do rysowania. Lakier nie wysycha pod pędzelkiem, dzięki czemu na paznokciach tworzyć można prawdziwe arcydzieła, ponadto produkt jest wielokrotnego użytku.

Złoty wałek do twarzy Gold Roll - CIT, Environ (cena ok.1200zł) - urządzenie przeznaczone do domowej mezoterapii, polegającej na mikro nakłuwaniu skóry wałeczkiem pokrytym 0,2 mm igiełkami. Urządzenie stworzone z trwałej i łatwej w czyszczeniu pozłacanej stali chirurgicznej.

photo/givenday.pl


Bezprzewodowy peeling kawitacyjny Beauty Planet (ok.250zł) – proste w obsłudze, bezpieczne i skuteczne urządzenie do samodzielnego wykonywania peeling kawitacyjnego i sonoforezy w domu.

Jeśli lubisz nowinki z dziedziny kosmetologii na pewno zainteresuję Cię przedstawione powyżej produkty. Takie ciekawostki, które znajdą się w Twojej łazience spowoduję, iż spokojnie będziesz mogła nazywać się kosmetyczną gadżeciarą.

Anna Pytel
Ilość wyświetleń: 3450

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+