Dermatologia estetyczna
4 luty 2015
Oczy są zwierciadłem duszy. Należy o nie szczególnie dbać, gdyż skóra wokół nich jest niezwykle cienka i delikatna. Z wiekiem wiotczeje i traci swoją gęstość. Pojawiają się zmarszczki. Sińce pod oczami stanowią problem dla prawie połowy Polek po 30stym roku życia. Możemy z nimi walczyć używając rozświetlających korektorów, serum i specjalnych kremów. Na szczęście współczesna technologia wychodzi nam naprzeciw. Przedstawiamy rewolucję w walce z cieniami i sińcami pod oczami – Teosyal Redensity II
Teosyal Redensity II to nie jest zwykły krem czy kosmetyk. To wyspecjalizowany wypełniacz, którego zastosowanie stanowi swoisty zabieg zwalczający cienie pod oczami. Prace nad nim trwały aż 9 lat. Jednak było warto, bo odnotowano ponad 90% zadowolonych klientów.

Teosyal Redensity II ma konsystencję żelu, którego bazowym składnikiem jest kwas hialuronowy w optymalnym stężeniu (HA) -15 mg/g, znany z właściwości przeciwzmarszczkowych i ujędrniających. Ponadto, znajdziemy tam aż 8 aminokwasów, antyoksydanty, minerały, witaminy i lidokainę. Żel przy zabiegu zostaje wprowadzony w kilku miejscach pod skórą wokół oczu (w tak zwaną dolinę łez) i wypełnia ją, naciągając i jednocześnie wygładzając zmarszczki. To tak, jakby włożyć pod skórę mini poduszeczkę. Co zapewnia wyjątkowość tego produktu? Właśnie ta żelowa konsystencja. Żel, w odróżnieniu od innych substancji, nie pęcznieje w skórze, ale układa się w jednolitą warstwę i dopasowuje kształtem. Dzięki temu nie ma możliwości powstania żadnych grudek czy sztucznego efektu wizualnego. To właśnie dzięki łatwości umiejscowienia i precyzyjności wprowadzania Teosyal Redensity II wyróżnia się na tle innych dostępnych na rynku wypełniaczy. Co więcej, nie wywołuje prześwieceń. Jest to też świetne rozwiązanie na uniknięcie obrzęków i zapuchnięć. Jest to możliwe, bo lekka konsystencja żelu praktycznie nie wywiera nacisku na tkanki limfatyczne.

Po zabiegu twarz jest widocznie odmieniona, a cienie i sińce pod oczami znikają, niczym przykryte magicznym płaszczem. Ale to nie wszystkie jego zalety. Kwas hialuronowy dodatkowo nawilża skórę, dzięki czemu odzyskuje ona swoją gęstość. Co więcej, po zabiegu zostaje pobudzona produkcja nowych włókien kolagenowych i elastynowych. W efekcie skora sama zaczyna się regenerować, proces powstawania zmarszczek jest spowalniany, a twarz odzyskuje młodzieńczy blask i świeżość.

photo/thegoddesscolumn.com


Zabieg Teosyal Redensity II można wykonać w większości salonów kosmetycznych. Koszt waha się w okolicach 1500 zł. Trwa to zaledwie 15 minut, a efekt widoczny od razu po zabiegu utrzymuje się aż od 6 do 12 miesięcy. Zastrzyki są bolesne, dlatego wykonuje się je w znieczuleniu miejscowym. Ale od razu po zabiegu można normalnie funkcjonować, żadna rekonwalescencja nie jest wymagana. Przed poddaniem zabiegowi należy zapoznać się z przeciwwskazaniami, jak na przykład cukrzyca, łuszczyca, opryszczka, trądzik czy zmiany skórne.

Natalia Zwolińska
Ilość wyświetleń: 3085

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+