Dermatologia estetyczna
3 grudzień 2014
Kiedy patrzymy w lustro, nie zdajemy sobie sprawy, co tak naprawdę dzieje się z naszą skórą wewnątrz. Widzimy jedynie namiastkę wojny, którą toczy nasza skóra z między innymi wolnymi rodnikami czy hormonami stresu. Widzimy jedynie szarą, przesuszoną i pozbawioną blasku cerę. Podpowiemy co zrobić, żeby nasza skóra znów promieniała ze szczęścia.
Mezoterapie, które zostaną dokładnie dobrane do naszych potrzeb potrafią zdziałać cuda. Oto kilka przykładów lekkich i przyjemnych zabiegów, które sprawią, że skóra na twarzy powróci do normalności:

Mezoterapia dotleniająca + maska peptydowa Cosmeceutical Mask
Problemy: palenie papierosów, nadmierna ekspozycja na słońce, stres
To zabieg przeznaczony dla skóry przedwcześnie starzejącej się. Składniki aktywne, które są w niej zawarte, czyli tauryna, miłorząb japoński oraz peptydy biomimetyczne silnie dotleniają naszą skórę, regenerują ją oraz przeciwdziałają procesom starzenia poprzez intensywne właściwości antyoksydacyjne.

Mezoterapia wzmacniająca + maska peptydowa Vitalizing Mask
Problemy: rozszerzone naczynia krwionośne, rumień, profilaktyka skóry wrażliwej. Ten rodzaj mezoterapia przeznaczony jest przede wszystkim dla posiadaczek skóry nadwrażliwej, z rozszerzonymi naczyniami krwionośnymi, często nadreaktywnej na dotyk czy temperaturę. Zawiera w sobie kwas askorbinowy, rutynę, prowitaminę K i wyciąg z arniki chroniący naczynia krwionośne. Na dodatek odżywiają komórki skóry, poprawiają mikrocyrkulację, pozwalając na uniknięcie zasinień. Ponadto mają silne działanie łagodzące i naprawcze przy skórze podrażnionej.

Mezoterapia nawilżająca + maska BioCell
Problemy: skóra przesuszona, odwodniona, efekt „zmęczonej i pozbawionej blasku”. Zabieg przeznaczony w szczególności dla skóry bardzo przesuszonej, zmęczonej, pozbawionej blasku. Głównym składnikiem mieszanki jest kwas hialuronowy, który utrzymuje wilgoć w przestrzeni międzykomórkowej. Rodzaj molekularnej gąbki zatrzymuje wodę, nawilża i zwiększa elastyczność skóry. Natomiast ekstrakt z baobabu ma silne działanie antyoksydacyjne, wspomaga regenerację skóry, tym samym pobudzając produkcję kolagenu i elastyny.

Klaudia Kwiatkowska
Ilość wyświetleń: 2756

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+