Nowości & trendy
31 październik 2013
Jesień zawitała już za oknami i w szafach, czas na kosmetyczkę! Co zostawić na tegoroczną jesień i zimę, a co z niej wyrzucić? Jak się modnie pomalować?
Modny całus
Usta to niewątpliwie ważny element naszej twarzy. Zatem warto je odpowiednio wyeksponować i przy okazji zrobić to modnie. W tym sezonie panują trzy trendy malowania ust. Pierwszym z nich jest naturalność, która chyba nigdy się nie znudzi. Wystarczy lekko musnąć usta bezbarwnym błyszczykiem lub pomadką i gotowe!
Po drugie: postaw na kolor! Intensywnie kolorowe usta przyciągną uwagę niejednej pary oczu…
Trzecim i chyba najbardziej ekstrawaganckim trendem spośród całej trójki jest moc dwóch kolorów. Najpierw malujesz na jeden kolor, potem lekko barwisz ciemniejszym albo na odwrót. Inną ciekawą opcją dla bardziej odważnych jest jeden kolor na górnej wardze, a zupełnie inny na dolnej. Dwa kolory optycznie powiększą i uwydatnią twoje usta. Ten trend zapanował chyba już na wszystkich wybiegach i ustach niejednej modelki.

A który jesienno-zimowy trend zawładnie twoje usta?

photo/fabfashionfix.com

Jesienno-zimowe spojrzenie
Kolorem tego sezonu niewątpliwe jest ciemna śliwka. Czy będzie królowała również na twoich powiekach? Jeśli nudzą cię oklepane już kolory, postaw na tęczę! Pomaluj oczy w kolorach tęczy i podkreśl, że jesień i zima może być kojarzona ze wszystkimi kolorami. Kontynuując modę na naturalny look, postaw grubą kreskę na oku lub po prostu dodaj wyrazu, grubości i kształtu swoim brwiom! Wystarczy je nieco przyciemnić lub nadać ładny kształt. Czasem warto postawić na minimalizm.
Morela to dla większości kolor lata, ale nie tym razem! Nie może jej zabraknąć tego sezonu na twoich powiekach.
Czarny czy biały? A może i jeden, i drugi? Czemu nie! Tej jesieni i zimy nie ma żadnych zahamowań. Wszystkie kolory i połączenia są dozwolone.

photo/handbag.com


A ty, w której wersji spojrzenia widzisz się najlepiej?

Michalina Gruszczyńska
Ilość wyświetleń: 3249

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+