Fitness
27 czerwiec 2013
Jak poprawić sprawność I samopoczucie? Chcesz trenować jednocześnie całe ciało, budować mięśnie i spalać przy tym kalorie? Wypróbuj ViPR!
ViPR, czyli Vitality, Performance i Reconditioning. Dzięki tym ćwiczeniom osiągniesz piękną sylwetkę. Potrzebny ci będzie jedynie wałek oblany gumą.

Jak zacząć?
Przede wszystkim dobierz odpowiedni wałek. Ich waga waha się od 4 do aż 26 kilogramów! Kosztuje od 600 do 1400zł. Cena jest uzależniona od wagi. To od ciebie zależy jaki ciężar jesteś w stanie udźwignąć i z nim ćwiczyć. Po drugie - odpowiednio się rozgrzej przed treningiem siłowym, żeby niczego nie nadwerężyć.

Na czym polega?
Ćwiczenia są bardzo proste. Wystarczy za pomocą wałków wykonywać ruchy przypominające naturalną aktywność człowieka, np. pchanie, podnoszenie, obracanie się, podciąganie, rzucanie, potrząsanie i wiele innych. Podczas ViPR pracują wszystkie mięśnie i części ciała. W szybki i łatwy sposób poprawisz swoją kondycję, sprawność fizyczną, mięśnie oraz… wagę! Warto przypomnieć, że na siłowni, bądź podczas wykonywania innych ćwiczeń, pracują tylko niektóre partie, a ten trening gwarantuje ci aktywność całego ciała!


photo/viprcanada.com


Wałek jest bardzo praktyczny i bardzo trudno go zniszczyć. Od teraz to twój must have podczas ćwiczeń! Powodzenia!

Michalina Gruszczyńska
Ilość wyświetleń: 2961

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+