SPA & Beauty News
26 luty 2015
Targi BEAUTY FORUM 2020 | Jest to wydarzenie o charakterze biznesowym i edukacyjnym skierowane do wszystkich osób związanych zawodowo z kosmetyką. To tu, podczas każdej edycji, wiodące na polskim i międzynarodowym rynku firmy kosmetyczne prezentują swoje najnowsze trendy, produkty i zabiegi.

INSPIRUJĄCA PRZESTRZEŃ I KOMPLEKSOWA OFERTA

GLOBAL EXPO to wyjątkowe, nowoczesne centrum targowo-eventowe, jedno z największych tego typu w Polsce. Imponujący obiekt znajduje się na terenie dawnej Fabryki Samochodów Osobowych FSO na Żeraniu przy ul. Modlińskiej 6 D. Nowoczesna architektura i innowacyjne rozwiązania zostały w harmonijny sposób wkomponowane w historyczny, postindustrialny design.
Targi BEAUTY FORUM otrzymają do dyspozycji jeszcze większą powierzchnię i nowe możliwości aranżacji przestrzeni. Dla wystawców zarezerwowaliśmy halę targową o powierzchni blisko 12,5 tys metrów kwadratowych. Powierzchnia i wysokość hali umożliwiają realizację satysfakcjonujących rozwiązań aranżacyjnych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb wystawców.

Do hali prowadzi funkcjonalnie wyposażony hol wejściowy (ponad 1700 mkw.) ze stanowiskami kas, stoiskami recepcji i informacji. Kompleks oferuje również restaurację dla 350 gości, oraz rozległy parking, a już wkrótce na terenach GLOBAL EXPO otwarty zostanie hotel ze 150 pokojami.

Nowy obiekt zapewnia idealne połączenia komunikacyjne nie tylko w obrębie Warszawy, ale także dla osób przyjeżdżających spoza stolicy. W bezpośrednim sąsiedztwie Centrum GLOBAL EXPO znajdują się pętla tramwajowa i autobusowa oraz przystanki kolei PKP i SKM Warszawa Żerań. GLOBAL Expo zlokalizowane jest przy węźle komunikacyjnym Trasa Toruńska/Modlińska/S8/Jagiellońska i posiada rozległy parking.

MIĘDZYNARODOWY KONGRES KOSMETYCZNY

Podczas targów BEAUTY FORUM 2020 nie zabraknie cieszącego się od wielu lat zaufaniem bogatego programu seminariów. Jesteśmy przekonani, że towarzyszące naszym targom kongresy stanowią nie tylko niewyczerpane źródło wiedzy, lecz także pozwalają Państwu dostosować swoje działania do dynamicznie zmieniających się warunków rynkowych.

Podczas targów BEAUTY FORUM będzie można wziąć udział w Międzynarodowym Kongresie Kosmetycznym, którego program będzie podzielony na bloki tematyczne:

BODY EXPERT & FEET EXPERT
HIGH TECH BEAUTY & BEAUTY CLASSIC
LASHES & BROWS
NAILS
PMU
BEAUTY BUSINESS

NOWOŚĆ! Panel dyskusyjny - Dzięki formule otwartej dyskusji uczestnicy mogą poznać opinie znanych i cenionych w branży ekspertów, którzy przeanalizują różne zagadnienia i zaprezentują swoje stanowisko dotyczące danej tematyki, jak i brać czynny udział w dyskusji, zadając pytania czy dzieląc się swoim doświadczeniem. Osoba prowadząca panel jest ekspertem danej dziedziny, tak więc moderacja będzie merytoryczna i skupiona wokół wybranej problematyki.

THE MAKEUP DAY

Spotkamy się jak co roku na wiosnę, w mega kreatywnej otwartej przestrzeni przygotowanej dla wszystkich fanów WSPANIAŁEJ SZTUKI MAKIJAŻU. Jeżeli kochasz makijaż, kosmetyki to Twoja słabość, chcesz wzbogacić i rozwijać swój warsztat, uwielbiasz i oglądasz w sieci gwiazdy makijażu - nie czekaj!, zobacz je na żywo! the MAKEUP DAY to dwa wspaniałe dni, które dla każdego będą przeogromną dawką, pozytywnej makijażowej energii!

MISTRZOSTWA I KONKURSY

Podczas 33 edycji Targów BEAUTY FORUM 2020 odbędą się następujące mistrzostwa i konkursy:
15. Konkurs Młodych Talentów o Puchar BLUE DIAMOND
8. Konkurs Młodych Talentów o Puchar RED DIAMOND
23. Polskie Mistrzostwa Makijażu

SCENA BEAUTY POINT

Atrakcyjny harmonogram wydarzeń sceny BEAUTY POINT co roku przyciąga setki zwiedzających. Przez dwa dni targów odbędzie się tu szereg interesujących prezentacji, podczas których wystawcy zaprezentują najnowsze trendy i produkty. Pokazy firmowe i ceremonie finałowe mistrzostw, które odbywają się na scenie BEAUTY POINT z pewnością przyciągną wielu zainteresowanych. Cały program wydarzeń w BEAUTY POINT jest ogólnie dostępny dla zwiedzających targi BEAUTY FORUM posiadających bilet wstępu na targi.

STREFA EXCLUSIVE

Podczas 31 targów BEAUTY FORUM swoją premierę będzie miał specjalny obszar wystawienniczy, zarezerwowany dla profesjonalistów zainteresowanych nawiązaniem i podtrzymaniem kontaktów biznesowych, bez oferty bezpośredniej sprzedaży. W strefie tej wystawcy umożliwią odwiedzającym zapoznanie się z ofertą, warunkami współpracy i szczegółami dotyczącymi filozofii marki i kompleksowych działań firmy, bez możliwości bezpośredniego zakupu produktów.

INTERNATIONAL BUSINESS FORUM

Ekskluzywna strefa dla zagranicznych producentów i inwestorów szukających partnerów biznesowych i dystrybutorów w Polsce.

 
Ilość wyświetleń: 4424

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+