Zgarnij nagrodę!
16 marzec 2015
Do wygrania zabieg stylizacji rzęs innowacyjną metodą Sleek Brows Building 3D. Wejdź i wygraj!
Do wygrania stylizacja brwi metodą „ Sleek Brows Building 3D” w Firmowym Gabinecie Kosmetycznym APIS w Bydgoszczy.

Aby wziąć udział w naszej zabawie: Polub i udostępnij post z fb odnośnie konkursu (wejdź tu), a następnie poniżej tej strony (comments – można zalogować się poprzez facebooka) opisz (krótko):

Na jakie zabiegi upiększające najczęściej decydujesz się na wiosnę?

Mamy dla Was voucher na zabieg stylizacji brwi metodą „Sleek Brows Building 3D”, który rozlosujemy wśród osób, które odpowiedzą na pytanie w zabawie konkursowej.

UWAGA! Konkurs tylko dla naszych fanów: https://www.facebook.com/SpaMagazinePL?ref=hl

Zasady i harmonogram zabawy:
1. 16.03.15 wpisy pojawiają się na stronie SpaMagazine.pl (w zakładce Aktualności).
2. Zgłoszenia, odpowiedzi zamykamy we wtorek 07.04.2015.
3. Będzie można głosować na każdy wpis, a spośród najwyżej ocenionych wybierzemy zwycięski.
4. Do środy 10.04 zostanie wyłonionia laureatka.
5. Ogłoszenie wyników i kontakt ze zwycięzcą do 13.04 br.
6. Nagrodą w zabawie jest voucher do Firmowego Gabinetu Kosmetycznego Apis w Bydgoszczy na zabieg rekonstrukcji łuku brwiowego metodą „Sleek Brows Building 3D” (opis zabiegu poniżej).

Metoda „ Sleek Brows Building 3D” jest to innowacyjna technika rekonstrukcji łuku brwiowego. Firmowy Gabinet Kosmetyczny APIS przy ul. Teofila Magdzińskiego 3 w Bydgoszczy jako jeden z pierwszych w Polsce wprowadził do oferty ten innowacyjny zabieg odbudowujący łuk brwiowy. Zabieg rozpoczyna się od wywiadu z klientką, w którym przedstawiane są zalecenia dotyczące starannej domowej pielęgnacji. Najważniejszym etapem jest zapoznanie się z oczekiwaniami klientki odnośnie kształtu, szerokości, długości oraz koloru łuku brwiowego. Pierwszą częścią zabiegu jest wykonanie henny oraz delikatnej regulacji co nadaje wstępny kształt brwi. Rekonstrukcja może się odbywać przy użyciu jednej z trzech metod. Pierwszą z nich jest metoda włoskowa wykonywana w przypadku gdy klientka posiada swój delikatny naturalny włos. Kolejna to metoda barwnika połączonego z serum, które pobudza wzrost nowych mieszków włosowych. Technika barwnikowa świetnie sprawdza się u klientek z ubytkami łuku brwiowego oraz po chemioterapii . Ostatnią metodą jest połączenie techniki włoskowej i barwnikowej. Odbudowany łuk brwiowy pięknie podkreśla rysy naszej twarzy, jest to bezpieczna metoda utrzymująca się do 4 tygodni.
Ilość wyświetleń: 3832

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+