Z jak Zaffiro
20 marzec 2013
Błyskawiczny zabieg bankietowy, całkowicie nieinwazyjny termolifting skóry przeznaczony dla pacjentek po 35. roku życia podbija serca coraz większej ilości kobiet.
Zaffiro – w języku włoskim oznacza szlachetny kamień i nawiązuje do styczności z luksusem, to także symbol nieprzemijającej młodości, a jednocześnie nazwa sprzętu, którym wykonywany jest zabieg.

Jak przebiega?
Na początku odczujesz chłodzenie skóry, a następnie delikatne ciepło i ponownie chłód. Głowica emitująca podczerwień podgrzewa kolagen, znajdujący się w skórze właściwej. Natomiast efekt zimna chroni przez oparzeniem. Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Zaleca się 4-6 zabiegów wykonywanych na twarz oraz 6-8 na ciało.

Jakie obawy?
Niezależnie od twojego fototypu skóry, nie powinnaś się obawiać, nie grozi ci oparzenie. Co ciekawe, zabieg może być wykonywany nawet na skórze z problemami naczyniowymi czy na skórze opalonej. Od razu po wizycie w gabinecie możesz udać się na wielkie wyjście.

photo/cosmedictravel.com

Jakie partie ciała?
Zaffiro możesz stosować na twarz, szyję, dekolt, dłonie, ramiona, brzuch, pośladki, uda oraz w obszarach nad kolanami. Twoja skóra zyska jędrność i elastyczność, a zmarszczki grawitacyjne, jak również bruzdy zostaną zminimalizowane.

Jakie efekt?
W trakcie zabiegu zostają rozgrzane głębokie warstwy skóry właściwej, aż do 65°C. Równocześnie następuje chłodzenie powierzchowne. Co sprawia, że włókna kolagenowe zostają podgrzane i podrażnione. Skurczone do początkowej długości, sprawiają, że skóra staje się napięta i zagęszczona. Poza tym fibroblasty zostają pobudzone do produkcji nowych włókien kolagenowych. Twoja skóra zyska na gęstości, ponieważ produkcja kolagenu zostanie zwiększona o 30 procent. Finalny efekt zabiegu widoczny jest po 3-6 miesiącach od wykonania zabiegu.

Cena zabiegu: ok. 900 zł / twarz

Jarosława Wylotek
Ilość wyświetleń: 2842

Google+ Obserwuj w Google+