Odnowa biologiczna
21 maj 2013
Chciałabyś, aby twój ukochany zadbał o siebie w SPA, ale nie ma odwagi tam pójść? Zabierz go ze sobą. Wiele ośrodków oferuje zabiegi, z których korzystać mogą zarówno mężczyźni jak i kobiety.
Fruit Active Glow
Jest to zabieg, który przywraca cerze blask i głęboko oczyszcza skórę. Wykonuje się go przez zastosowanie wschodnich technik masażu wspomagających wchłanianie się aktywnych składników. Połączenie tych dwóch rzeczy spowoduje pełne odżywienie skóry twojej i twojego ukochanego. Zaleca się powtarzać zabieg co dwa tygodnie.
Cena: 150zł/45minut.

Aromaceane Slaender
Ten zabieg na ciało jest połączeniem trzech terapii: peloidowej, aromaterapeutycznej i refleksoterapii. Stosuje się do niej naturalne olejki aromatyczne, które doskonale demineralizują skórę. Do tego przyśpiesza lipolizę, modeluje sylwetkę, pobudza metabolizm, reguluje procesy przemiany materii i przyśpiesza oczyszczanie organizmu.
Cena: ok. 250zł.

Masaż świecą
Ten rytuał lubią wszyscy bez względu na płeć. Idealnie odpręża ciało i pobudza krążenie. Do podgrzanych świec dodaje się specjalne olejki, których aromat wprowadza w zmysłowy nastrój i nadaje ciału wyjątkowy zapach.
Cena: 130zł.

photo/yozen.com

Herbal Lavender Repair
Idealny dla osób, które mają tłustą, problematyczną lub mieszaną skórę. Przywraca jej naturalną równowagę, pielęgnuje i poprawia jej stan dokładnie oczyszczając. Wykorzystuje się do niego kosmetyki zawierające tylko naturalne produkty.
Cena: 150zł/45min.

Po kilku zabiegach twój partner na pewno zmieni zdanie o SPA. Wiele ośrodków posiada szeroką ofertę pakietów dla par. Wystarczy na miejscu zapytać, na jakie zabieg możecie udać się we dwoje. Dzięki temu masz szansę na częstsze romantyczne wyjazdy we dwoje.

Dorota Szeliga
Ilość wyświetleń: 2808

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+