Zmysłowy dotyk
25 styczeń 2013
Sensualny, namiętny, nasycony erotyzmem, a jednocześnie niezwykle relaksujący i odprężający. Taki właśnie jest masaż tantryczny - wzbudza wiele kontrowersji, nazywany często pospolitym masażem erotycznym. Szalenie kusi, owiany niemal seksualną tajemnicą, lecz również budzi wiele wahań stając się istnym tematem tabu.
Słyszałaś może o swobodnym przepływie energii życia? Czy uważasz, że dotyk można połączyć z filozofią i wyjątkową atmosferą, nadając temu wszystkiemu sensualną, wyrafinowaną otoczkę? A jednocześnie chciałabyś odkryć swoją seksualność, pozbywając się zahamowań i skrępowania? A zatem: zapraszam w świat tantry - atrakcyjnego masażu zakorzenionego w filozofii wschodu.

Ars amandi – dla każdego
Masaż tantryczny to propozycja dla pań, panów, jak również par. Jeżeli zależy ci na poprawie waszego związku lub ponownym rozpaleniu łączącej was namiętności - to zdecydowany strzał w dziesiątkę. Jest to również doskonały zabieg, pomagający zrozumieć siebie, swoje ciało, a także jego potrzeby. Masaż ma za zadanie odblokować czakry, centra energetyczne, których blokada powoduje złe samopoczucie, niepoprawny przebieg energii w ciele i dysharmonię pomiędzy ciałem a duszą. Poza tym pozyskamy energię, witalność oraz spokój umysłu. Masowana skóra zyskuje jędrność, jest lepiej ukrwiona, mięśnie zostają rozluźnione, a tkanki dotlenione i odżywione.

photo/styl.fm

Jak to wygląda?
W większości salonów masaż wykonywany jest przez nagą masażystkę lub nagiego masażystę. Ty również będziesz musiała się rozebrać do naga. Początkowo masowana będzie twoja głowa, osoba masująca będzie przemieszczała swoje dłonie wzdłuż ciała, nie omijając żadnej jego partii aż po stopy. Masowana jest tylna strona ciała, jak również przód, a zatem również twoje piersi. Ruchy, które odczujesz na swojej skórze to muskanie, głaskanie, nacieranie oraz rozcieranie. Co istotne, narządy płciowe nie są pomijane przy masażu. Tu odczuwanie ekstazy nie jest niczym zabronionym, a nawet jest ono zalecane, w ten sposób bowiem zaczynasz otwierać się seksualnie i odczuwać przyjemność dotyku w pełni. Masaż tantryczny to niezwykła przyjemność, wcale niezarezerwowana tylko dla osób szukających większych wrażeń, to rozwiązanie dla każdego, kto poszukuje czegoś więcej aniżeli fizycznego doznania.

Jarosława Wylotek
Ilość wyświetleń: 5646

Google+ Obserwuj w Google+