SPA & Beauty News
13 listopad 2012
Dla przyszłej panny młodej planowanie ślubu to wielkie wyzwanie. Wszystko musi być idealne, począwszy od pana młodego, poprzez suknię, na jedzeniu i samochodzie kończąc. Na szczęście, na targach ślubnych możemy znaleźć odpowiedzi na wszystkie nurtujące nas pytania.
Wrocław

25 listopada, we wrocławskiej Hali Orbita, będziemy mogły zapoznać się z nowościami  branży ślubnej podczas XXVI Dolnośląskich Targów Ślubnych.
 
Wśród wystawców znajdziemy salony kosmetyczne , fryzjerskie i SPA, w których możemy przygotować się do tej ważnej uroczystości. Oprócz tego będziemy mogły zapoznać się z najnowszymi trendami fryzjerskimi, które zostaną zaprezentowane podczas Otwartych Fryzjerskich Mistrzostw Dolnego Śląska.
 

Dolnośląskie Targi Ślubne 2011
fot. targislubne.org
 
Oprócz wystawców z branży urody i mody ślubnej, na targach będziemy mogły zapoznać się z ofertami firm cateringowych, domów weselnych i zespołów weselnych.

Dolnośląskie Targi Ślubne
25 listopada 2012

Hala Orbita
ul. Wejherowska 34
Wrocław

Warszawa

1-2 grudnia w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie odbędą się Międzynarodowe Targi Ślubne „Polska Gala Ślubna”. Podczas targów będzie można zapoznać się z ofertami ponad 250 wystawców z branży ślubnej.

Przyszłe panny młode będą mogły wypróbować ślubne makijaże i fryzury oraz zapoznać się z ofertą zabiegów przygotowujących do Wielkiego Dnia.
 

Polska Gala Ślubna 2011
fot. targislubne.com

Polska Gala Ślubna to także gratka dla fashionistek, podczas targów, swoją najnowszą kolekcję ślubno-wieczorową zaprezentuje Maciej Zień.

Jeżeli macie już zarezerwowany termin ślubu, ale nie wiecie jak się do niego przygotować, odwiedźcie Międzynarodowe Targi Ślubne „Polska Gala Ślubna”. Dzięki poradom ekspertów, obecnych na targach, wasz ślub będzie najpiękniejszym dniem waszego życia.

Międzynarodowe Targi Ślubne „Polska Gala Ślubna”
1-2 grudnia 2012

Pałac Kultury i Nauki
plac Defilad 1
Warszawa
 
Ilość wyświetleń: 4959

Powiązane artykuły


Google+ Obserwuj w Google+